הקפד, המאה XXI היא מאה של יחסי מין.כתוצאה מכך, יש צורך, בסופו של דבר, לראות כי בין הסחורות האהובות על ידי סוחרי התעשייה המינית, לא לספור את פקקי התנועה האחוריים יש מספר עצום של צעצועים אינטימיים אחרים, כמו רובנו מתייעצים בארה"ב , המיועד לגירוי החור האחורי (מקלחת הדלת האחורית, שרוול אחורי, PosterKurkourkish Expendillary, שרשרת מעבר אחורית, מתולתל מעוקל הוכחה אחורי, ויברטור הוכחה אחורית, strapon עם, כפי שאנו מביעים, תהליך אחורי ואחרים ). יתר על כן, sexopathologists ו gynecologists לא מומלץ, בסופו של דבר, להתנסות מכל האמור לעיל.גוף וממכר לגוף אחד או צעצוע אחר חייב להתרחש בינוני. אלה שהתחילו לזהות את הסקרמנט של המין האחורי, הרופאים ממליצים להתחיל עם פקקי התנועה האחוריים של מאג'האן.

התוכן של המאמר

1 למה צריך תקע נדל? 2 האם יש תועלת עבור הגוף מן השימוש בתנועה אחורית לעבור? 3 מהן תצוגות פקקי תנועה אחוריים? 4 איך לבחור תקע אחורי?

ובכן, כדי להיכנס לחנות המין, בהחלט לא הקפד ללבוש פאה וכוסות. אולי העובדה שאחרונה אנ ... Читать дальше »

Просмотров: 77 | Добавил: antionettebji3 | Дата: 06.07.2022 | Комментарии (0)

גברים ונשים נוצרים על ידי הטבע כדי להשלים אחד את השני. במונחים פיזיולוגיים ונפשיים, הם מחוברים כל כך, לפעמים זה נראה למצוא שפה משותפת ונקודת מגע היא בלתי אפשרית. אפילו במין נראה אחרת. אם אתה מבין איך עירור של גברים ונשים משפיעים, כפי שהם מסתכלים זה על זה, יהיה זה קל יותר לקחת פגמים, חילוקי דעות ולא לשאול עוד שאלות טיפשות בנושא: למה אנחנו כל כך שונה?

התוכן של המאמר

1 סקס מושלם הוא כמו? 2 prelude? כן מי צריך את זה! 3 נתונים חיצוניים 4 איפה הנעים ביותר 5 הבדלים בתחושות

סקס מושלם הוא כמו?אני

נְקֵבָה מעדיף ליהנות מין זמן רב ככל האפשר כדי ליהנות כל שותף לגעת. התכונה החיונית של מין טוב הופכת נשיקה ארוכה, חיבוקים חמים, שיחות. תשוקה מינית לא מתעוררת כל הזמן, זה קשור קשר הדוק עם אדם קונקרטי.

איש זה מתרגש בקלות, לפעמים זה קורה באופן ספונטני בגלל אלה שבאו זיכרון של רגעים ארוטיים מן העבר, סצנות של סרטים, פגישה אקראית עם ילדה עם צוואר אטרקטיבי. ההתרגשות אינה ... Читать дальше »

Просмотров: 59 | Добавил: antionettebji3 | Дата: 06.07.2022 | Комментарии (0)

מה מרגש אישה באדם? - השאלה הנצחית שבה תשובה נוספת לא נמצאה.

התוכן של המאמר

1 בעלי חיים אינסטינקטים 2 מה מושך אישה?

תהליך האבולוציה של האנושות עדיין לא הסתיים. אנשים - התושבים הצעירים, החכמים והאכזריים של האדמה. לכן, למרות ההתפתחות החיצונית, מעולם החיה של אנשים עד כה הפרדת חצי צעד.

בעלי חיים אינסטינקטים

נשים בוחרים אינסטינקטיבית גבר עם גנוטיפ חמור וטסטוסטרון גבוה. האם זה כמו ואת כל הנקבות של עולם החי, עבור רבייה של צאצאים חזקים. לפי על פי סקרים חברתיים, האיש האידיאלי של האישה נקרא נציגים רצפה חזקה עם גובה גבוה, כתפיים שרירים רחב, שדיים וידיים, אגן צר.

טסטוסטרון - סקס זכר הורמון, אשר מעט נוכח בגוף של אישה, Semeded. הורמון אחראי על הופעתו של אדם, שריר ואת מסת העצם, bulkness, קולי timbre, גודל הפין ואשכים, כוח, סיבולת, זקפה ואטרקציה מינית.

טסטוסטרון הורמון מתחיל הופק בבנים עדיין ברחם. הוא מג ... Читать дальше »

Просмотров: 95 | Добавил: antionettebji3 | Дата: 06.07.2022 | Комментарии (0)

גאפ יחסים דוחף אותנו בחיבוק זר. זה מה שאנחנו באמת מחפשים.

התוכן של המאמר

1 התלהבות הרבה, לא מספיק מחקר 2 כיצד לחבר אינטרינסית ומין בתגובה? 3 מי הם - שותפים של תככים? 4 כמה זמן לחשוב על קיום יחסי מין ללא חובות או נקמה? 5 ומה כל הנפש אותה?

אחד, בסופו של דבר, זורק עוד. לאחר שנחשב באופן מסורתי, הם מוכנים לקפוץ למיטה למשנהו אוהבים, לעתים קרובות לזרים. "שורק", כמו, לשים את זה בעדינות, הם רואים כמעט הכל, אלה קווי מתאר בתגובה של היחסים הקודמים כדי להתגבר על הייסורים, כאב רשע, להרים הערכה עצמית. ובדרך כלל, החברים של אלה מפוחדים, לנסות מאחורי שני הצדדים של זה, בטענה כי כדי לדבר עם יחסי מין כל כך בקרוב הכינוי של ריקבון לבסוף יכול להביא יותר פיסות רוחניות ענקיות.

מחקר אחרון להפגין שרק מיעוט קורה.

מתכנן איגלוס מנוסה לשתף פעולה עם עשיר בי ... Читать дальше »
Просмотров: 59 | Добавил: antionettebji3 | Дата: 06.07.2022 | Комментарии (0)